Kim jesteśmy

Nasza firma Cronochip jest na rynku od 2015. Działamy prężnie w sektorze sportowym w branży elektronicznego pomiaru czasu. Kluczową misją firmy jest zrewolucjonizowanie rynku masowych,
niezmotoryzowanych imprez sportowych w Polsce. Dostarczamy na rynek lokalny szerokiej gamy produktów RFID w tym nowych chipów piankowych wielokrotnego użytku – EkoChip. Dzięki naszym innowacjom staramy się podniesie jakość polskich imprez sportowych.
 

EkoChip został opracowany w wyniku obserwacji rynku sportowego od strony chronometrażu. Do jego stworzenia przyczyniła się potrzeba rozwoju chipu piankowego wielokrotnego użytku, służącego zarówno osobom zajmującym się pomiarem czasu jak i organizatorom zawodów.  Nasz nowy produkt EkoChip doskonale sprawdza się na licznych imprezach sportowych.

EkoChip RFID do elektroniczego pomiaru

Filozofia

Główną filozofią firmy jest tworzenie kompletnych, niezawodnych i ergonomicznych rozwiązań z zakresu RFID spełniających aktualne wymagania rynku.

Wizja

Kluczową misją firmy jest zrewolucjonizowanie rynku imprez sportowych w Polsce poprzez dostarczenie na rynek lokalny szerokiej gamy produktów RFID, w tym nowego chipu - EkoChip

Polityka

Firma rozwija się prężnie w sektorze sportowym w branży elektronicznego pomiaru czasu i bacznie przygląda się panującym trendom oraz nowym technologiom.

Dowiedz się więcej

Odtwórz wideo